Giriş Yap Kayıt Ol
Beyoğlu Halı Ve Koltuk Yıkama - Balıkesir / Altıeylül | Forum Balıkesir Firma Ve Etkinlik Portalı
Yetkili Mehmetali Şahinkaya
Telefon 0 266 221 97 97
Fax
Gsm 0 541 221 97 97
Şehir Balıkesir
İlçe Altıeylül
Semt Merkez
E-Posta info@beyogluhaliyikama.com.tr
Web Sitesi https://beyogluhaliyikama.com.tr

AÇILIŞ - KAPANIŞ

08 : 00 - 21 : 00

Firma Adresimiz

Plevne Mah. Beyoğlu Cad. No: 76 /1-A

Balıkesir / Altıeylül / Merkez / Plevne Mh.

 

Hizmet sektörüne 2005 yılında oto yıkama servisi olarak giriş yapan firmamızda takip eden yıllarda halı yıkama servisini de portfolyomuza ekleyerek her iki alanda da sektörün en iyisi olmaya gayret ettik.
 
2011 yılında tek bir dalda uzmanlaşarak daima profesyonel hizmet sunabilmek için oto yıkama tesisimizi halı yıkama fabrikası haline getirerek siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduk.

 

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için; endüstriyel halı yıkama makinesi, halı sıkma makineleri, yorgan ve battaniyeleriniz için endüstriyel çamaşır makinesi gibi son sistem teknolojileri tesisimize kazandırdık.
 
Yeniliği her zaman ilk hedefimiz olarak gördük.
 
Şu an Balıkesir’in en büyük mahallesi olan Bahçelievler'de Beyoğlu halı yıkama olarak 250 myarı açık, 350 m2 kapalı alan olmak üzere toplam 600 m2 alanda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
 
900 metre halı asma kapasitesi ve 350 metre halı kurutma fırınımızda halılarımızı en temiz ve hijyenik şekilde kurutup, özel paketleme sistemimizle paketliyor ve kullanımınıza sunuyoruz.
 
İşimizi ve siz değerli müşterilerimizi hep önemsiyor ve işimizi daima daha iyi yapabilmeyi ve yenilikçiliği kendimize görev biliyoruz.
 
Beyoğlu Halı Yıkama Fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için özenle çalışmaya devam edeceğiz.

Henüz Video Eklenmemiş...

Henüz İlan Eklenmemiş...
Henüz Haber Eklenmemiş...

Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.