Giriş Yap Kayıt Ol
JENSİS JENERATÖR - Balıkesir / Karesi | Forum Balıkesir Firma Ve Etkinlik Portalı
Yetkili JENSİS JENERATÖR
Telefon (0.266) 246 58 77
Fax (0.266) 246 08 77
Gsm (0541) 682 07 56
Şehir Balıkesir
İlçe Karesi
Semt Merkez
E-Posta
Web Sitesi http://jensis.com.tr/

AÇILIŞ - KAPANIŞ

08 : 00 - 19 : 00

Firma Adresimiz

Paşaalanı mah. Yeni Sanayi Sitesi 27. Sokak No:15/A

Balıkesir / Karesi / Merkez / Paşa Alanı Mh.

JENERATÖR BİZİM İŞİMİZ!


Jensis Jeneratör; sıfır ve 2.el  jeneratör satış, yedek parça, kiralama,periyodik bakım,acil bakım, montaj ve demontaj  işlerinde faaliyet göstermektedir.

Jensis jeneratör; 2007 yılında kurulmuş olup, uzun yıllar jeneratör üzerine çalışmış oldukça deneyim kazanmış çalışanları ile açıldığı ilk günden bu yana kaliteli  hizmeti müşterileriyle buluşturmayı öncelikli amaç olarak belirlemiştir.

Jensis jeneratör olarak, gerek jeneratör satışı gerekse yedek parça ve servis desteği ile kısa zamanda adından sıkça söz ettiren bir kuruluş olduk. En önemlisi olarak ta satış sonrası destekteki müşteriyi koruyan anlayışımız sayesinde aranan firma olma özelliğimizide kazanmış olduk.

Firmamız olarak kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmenin yanı sıra müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. Bizi tercih etmenizin en büyük dayanaklarından biriside Jeneratör alanında 17 yıllık deneyimimizin olmasıdır.

 Firmamız sektördeki her türlü yeniliği takip ederek en kısa sürede profesyonel, tam ve eksiksiz  uygulama yöntemleri ile sizlere hizmet etmeye devam edecektir.

Henüz Video Eklenmemiş...

Henüz İlan Eklenmemiş...
Henüz Haber Eklenmemiş...

Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.